Pět důvodů proč s námi

Zkušenost

Je tady pro Vás stabilní tým profesionálů s 20-ti letou zkušeností.
Společnost ZONT s.r.o. byla založena již v roce 1994.

Spolehlivost, klíč k dlouhodobému obchodnímu vztahu

Bezpochybným předpokladem dobrého obchodního vztahu je spolehlivost. Následována je důvěrou nabytou na základě zkušeností. Náš obchodní model je na spolehlivosti a vzájemné důvěře založen. To, že většina našich zákazníků modernizuje své vybavení opětovně „ s námi“ je našim největším oceněním naší práce a potvrzením, že náš obchodní model je správný.

Navrhneme vhodné řešení podle Vašich požadavků a finančních možností

Neděláme rozdíl mezi zákazníky. Malé firmě stejně jako zákazníkovi s rozsáhlou sítí poboček a několika sty zaměstnanci se dostane stejné péče. Naše letitá zkušenost ukazuje, že „tahounem“ aplikací nejmodernější techniky jsou dokonce malé firmy. Ty si musejí, pod tlakem velké konkurence, zajistit maximální produktivitu a konkurenceschopnost na trhu. Proto ve výsledku modernizují své vybavení častěji než firmy velké. Na ucelené projekty od nás získáte výhodné projektové slevy.

Servis 24/7

K dispozici je Vám tým vyškolených techniků, připravených poskytnout Vám servisní podporu a rychlou opravu Vašeho zařízení v rámci sjednaného reakčního času. Díky stabilnímu personálnímu obsazení naší společnosti se při naši spolupráci budete zpravidla setkávat se stejnými, osobně zainteresovanými, pracovníky. Při řešení servisního požadavku tak nebudete muset být v nejistotě a klást si otázku: „Koho to k nám zase pošlou?“. To u nás opravdu nehrozí. Při naší práci vnášíme do obchodního vztahu, kromě spolehlivosti, profesionality, zkušenosti také lidskost.

Ucelené portfolio produktů a služeb

Potřebujete pobočkovou telefonní ústřednu, datovou síť, kamerový systém, nebo elektronický zabezpečovací systém? Tím vším vybavíme váš objekt. Díky komplexnosti našich služeb ušetříte nejen na montáži, ale především na poprodejním sevisním zajištění.