Zabezpečovací systémy JABLOTRON

JABLOTRON alarmsJABLOTRON 100 je moderní zabezpečovací systém určený k ochraně objektů. Je vhodný pro skladové objekty, obchody, kanceláře, ale i rodinné domy, nebo byty. Dokáže hlásit vloupání, narušení určených venkovních prostor, požár, přepadení, zdravotní potíže uživatele a další rizika.

Snadné ovládání

JABLOTRON 100 lze ovládat prostřednitcvím revolučního a intuitivního ovládání, kterému ihned porozumí každý uživatel. Systém je vyvinutý pro lidi aby jim zajistil pocit bezpečí a přitom je nezatěžoval složitým ovládáním, jak tomu je některých systémů EZS na trhu.

Dostupný odkudkoliv

Ke svému alarmu JABLOTRON 100 se dostane odkukoliv z vašeho počíte nebo smartphonu (chytrého telefonu) díky bezplatné intenetové samobsluze Můj JABLOTRON. Ovládejte tak svůj alarm a prohlížejte události bez hranic.

Skutečné bezpečí

Alarm JABLOTRON 100 vyžaduje profesionální montáž. Pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřitržitého dohledu a zásahu při poplachu. Nabízíme Vám celkovou ochranu JABLOTRON na první 3 měsíce ZDARMA.

Sami budete mít možnost poznat, že napojení alarmu na pult centralizované ochrany JABLOTRON Vám dáva ten pravý pocit skutečného bezpečí a klidu a službu si třeba prodlužíte.

Nadčasový design a šetrná instalace

Jednotlivé prvky alarmu JABLOTRON 100 byly vytvářené ve spolupráci se špičkovými designery.

Alarm JABLOTRON 100 dokáže být díky kombinace drátového a bezdrátového řešení šetrný nejen k vašemu objektu, ale i vaší peněžence.