Komunikační systémy Alcatel-Lucent

Provádíme dodávky, montáže a servis IP podnikových komunikačních systémů (PBX)  budovaných na značkových a spolehlivých systémech Alcatel-Lucent OmniPCX Connect  a Enterprise. Alcatel-Lucent je prvním předním výrobcem ve svém oboru, který začal používat Linux, operační systém široce akceptovaný v celém počítačovém průmyslu. Linux je spolehlivý, vysoce spolehlivý, výkonný a stabilní OS systém kompatibilní s mnoha aplikacemi. Je speciálně přizpůsobený pro internetové služby, neboť zahrnuje všechny klíčové internetové protokoly.

Poskytujeme také servis na starší typy telefonních pobočkových ústředen AT&T (Partner, Merlin Legend, Definity), Avaya Definity, Lucent Technologies EuroGeneris a na některé typy PBX Panasonic.

Alcatel-Lucent OmniPCX Connect

Alcatel - Lucent OmniPCX Connect představuje komfortní komunikační systém založený na technologii s nejmodernějšími funkcemi VoIP (Voice over Internet Protocol) a IP telefonie pro malé a střední firmy.

Více informací

Acatel-Lucent OmniPCX Enterprise

Alcatel-Lucent Enterprise je komunikační server vhodný pro středně velké a velké firmy, nebo i menší firmy s širokým geografickým pokrytím. Pro tyto uživatele Alcatel-Lucent nabízí komplexní řešení hlasového provozu v rámci své privátní IP infrastruktury v celé firmě připojením vzdálených poboček k serveru OmniPCX Enterprise.

Více informací

Alcatel-Lucent DeskPhones

Alcatel-Lucent nabízí komfortní a uživatelsky přívětivé digitální (TDM) a IP telefonní přístroje.

Více informací